مزایا و ویتامین های موجود در سیب برای سلامتی

فواید سیب: سیب به دلیل محتوای غذایی و مزایای سلامتی خود شناخته شده است، که آن را به یک نیروگاه تغذیه تبدیل می کند. آنها به عنوان سالم ترین میوه هایی که توسط شواهد علمی تأیید شده اند، ارزش گذاری می شوند.

هزاران فواید سلامتی ارائه شده توسط سیب غیرقابل تصور است، میوه آرایی سیب این میوه های گرد و آبدار سرشار از پکتین فیبر رژیمی هستند که به افزایش متابولیسم، تقویت سلامت قلب و تنظیم افزایش قند خون معروف است. سیب سرشار از آنتی اکسیدان ها و پلی فنول ها است که هم در پوست و هم در پوست میوه یافت می شود، اما بیشترین تعداد آنتی اکسیدان ها در پوست سیب یافت می شود.

این میوه ترد و شیرین بهترین میوه ای است که می توان به عنوان میان وعده انفرادی در میانه یک برنامه کاری شلوغ یا در کلوچه ها، کلوچه ها، مرباها، سالادها، جو دوسر و اسموتی ها مصرف کرد. طرز تهیه زیتون سیاه آنها همچنین به تنهایی خوشمزه هستند یا به عنوان میان وعده با کره آجیل پخش می شوند.

هضم را بهبود می بخشد: سیب حاوی فیبر شگفت انگیز پکتین است که فواید زیادی برای سلامتی دارد. این فیبر محلول برای هضم عالی است. پکتین، نوعی فیبر محلول، آب را از روده جذب می‌کند و ژل ایجاد می‌کند، بهترین زمان مصرف پودر سنجد هضم را کند می‌کند و مدفوع را از بین می‌برد. اسید مالیک که در سیب یافت می شود یکی دیگر از کمک های گوارشی است.

به کاهش وزن کمک می کند: این میوه برای همه کسانی که رژیم غذایی را دنبال می کنند مناسب است، زیرا حاوی فیبر غذایی پکتین است و آب زیادی دارد.

سیب سرشار از فیبر پکتین می تواند به کاهش وزن و کاهش چربی های سرسخت شکم کمک کند. ماهی قزل آلا شما را برای مدت طولانی‌تری سیر نگه می‌دارد، تخلیه معده را کند می‌کند، گرسنگی را کاهش می‌دهد و شما را از خوردن غذاهای ناسالم و چرب باز می‌دارد. جدا از آن، سیب حاوی مواد شیمیایی گیاهی طبیعی است که به کاهش کلسترول و کاهش وزن کمک می کند.

 • منابع:
  1. Apple Health Benefits: Not-So-Common Benefits Of This Common Fruit In Winters
 • تبلیغات: 
  1. مضرات تجمع چربی در بدن انسان از نظر طب سنتی
  2. با فروش این اقلام می توانید به راحتی پولدار شوید
  3. برای درمان دیابت از سقز استفاده نمایید
  4. عروسکی که با استفاده از نور راه می رود